Zástavy

Vykupujeme - zastavujeme - prodáváme

Elektroniku, hudební nástroje, počítače, notebooky, kancelářskou techniku, mobilní telefony, el. nářadí, domácí spotřebiče, fotoaparáty, nemovitosti, zlato, automobily a další.

ZLATO

Nabízíme nejvyšší možné ohodnocení vašeho zlata a to 400-650,-/gram pro 14ti karátové zlato. Částka se odvíjí od historie klienta a stavu šperku. Ryzí zlato, sběratelské mince a další hodnotnější zástavy se řeší individuálně a jejich bezpečná úschova je zajištěna v bezpečnostních schránkách bank.

AUTA

Do zástavy bereme starší i novější modely vozů. Pro zástavu automobilu u nás budete potřebovat: doklad totožnosti, Velký + malý TP, klíčky od vozidla (vozidlo musí vlastnit zastavující). Váš vůz bude poté bezpečně uschován na soukromém parkovišti.

NEMOVITOSTI

Byty osobní i družstevní, garáže, stavební parcely, rodinné domy a další druhy nemovistostí lze u nás také zastavit. Pro zástavu nemovistosti musí být zastavující jejím majitelem.

ELEKTRONIKA

mobilní telefony, televizory, projektory, notebooky, počítače, monitory, fotoaparáty, domácí kina, hifi věže, Herní konzole PSP, PS2, PS3, PS4, Xbox360, XboxOne, Wii, Autorádia, CD přehrávače.

BÍLÁ TECHNIKA

lednice, trouby, myčky, pračky, plotýnkové vařiče, indukční vařiče, mikrovlnky, vařiče, remosky a další.

HUDEBNÍ NÁSTROJE

kytary elektrické i klasické, baskytary, klávesy, varhany, bicí elektrické i klasické, hudební aparatůry (PA,mixy), mikrofony, efetky i multiefekty, saxofony, housle a další. Jelikož jsme muzikanti jsme schopni Vaše hudební nástroje ohodnotit lépe než kterákoliv jiná zastavárna ;-)

NÁŘADÍ

vrtačky, vrtací kladiva, přímočaré pily, okružní pily, motorové i elektrické pily, uhlové brusky, frézy, aku šroubováky, míchadla, pásové brusky, gola sady, sekačky benzínové i elektrické, strunové sekačky, prodlužovací bubny a další vybavení.(Pro vyšší ohodnocení preferujeme značky Dewalt, Makita, Metabo, Narex, Bosch atd.)

OSTATNÍ

cyklistické kola, dalekohledy, chládící zařízení, venkovní Grily, zahradní technika, ventilátory, radiátory, otopné tělesa

Chcete si rychle ověřit zda Vám vaši věc zastavíme a kolik za ní můžete dostat?
Pošlete nám dotaz na mail pikaso@zastavarnykarvina.cz nebo na náš Facebook a během pár minut se můžete dozvědět více.